Najlepsze składniki na niesamowite upominki promocyjne

Twoje upominki promocyjne muszą być czymś, co robi wielkie wrażenie, które wykracza poza standardowe markowe przedmioty promocyjne na rynku. Jeśli chcesz dać niesamowite prezenty promocyjne, oto składniki, które powinieneś wziąć pod uwagę:

Pomyśl o czymś wyjątkowym

Jeśli chcesz, aby każda osoba zapamiętała Twoje upominki reklamowe, powinieneś pomyśleć o czymś wyjątkowym. Powinno się to różnić od tych typowych. Typowe przedmioty promocyjne mogą obejmować kubki z nadrukami na temat Twojej firmy lub podkładki do notatek post-it.

Upominki promocyjne - kubek z logo
Upominki promocyjne mogą obejmować kubki z nadrukami na temat Twojej firmy

Chociaż mogą to być świetne przedmioty, nie są one unikalne. Nie myśl o tych rzeczach dla swoich upominków promocyjnych. Powinieneś wybrać spersonalizowane przedmioty z Twoją marką. Unikalność Twoich upominków promocyjnych z pewnością sprawi, że każdy zapamięta Twoją firmę lub markę.

Niech to będzie z klasą i kreatywnością

Nie powinieneś wybierać tanio wyglądających przedmiotów. Pamiętaj, że nikt w małych firmach nie chce wydawać dużo pieniędzy na upominki promocyjne. Chcesz, aby przedmioty były niedrogie, ale z klasą w tym samym czasie. Chociaż wrażenia i koszty to dwie różne rzeczy, można znaleźć przedmioty, które mają obie te cechy. Koszt musi być tani, ale przedmioty nie muszą oznaczać, że powinny wyglądać tanio lub generycznie. Wybierz tanie przedmioty, które są kreatywne i z klasą. 

Wideo: Czy nadal wątpisz w sukces upominków promocyjnych?

Po tym wszystkim, wiele korporacji ma ograniczenia, które zabraniają swoim pracownikom przyjmowania kosztownych prezentów. Często limit wartości wynosi 25 dolarów lub mniej. Jest to kolejny powód, aby utrzymać koszt prezentów promocyjnych na niskim poziomie, w przeciwnym razie odbiorcy mogą ich nie zaakceptować.

Spraw, aby upominki reklamowe miały znaczenie

Twoje upominki promocyjne powinny być związane z Twoją działalnością. Najbardziej pamiętne upominki promocyjne wzmacniają biznes, w którym działasz. Przedmiot musi przywodzić na myśl Twoją usługę, produkt lub korzyści, które oferujesz.

Wybierz coś, co przetrwa

Jeśli kochasz prezenty takie jak żywność i kwiaty, to w porządku. Poza tym pudełko z ciasteczkami i piękna roślina doniczkowa mogą być świetnym prezentem powitalnym. Nie są one jednak tym samym, co niezapomniane prezenty marketingowe, które ktoś może zatrzymać. Trwałość przedmiotu może być dobrą pamiątką na lata. Kiedy już wybierzesz takie przedmioty, możesz mieć pewność, że Twoja firma lub marka nigdy nie zostanie zapomniana.

Dołącz logo swojej firmy

To nie jest brainer i jest to kluczowe, aby włączyć swoje logo. Niezależnie od tego, jakie mogą być Twoje prezenty, Twoje logo będzie służyło do przypominania ludziom o Twojej firmie. 

Dołóż trochę więcej wysiłku

Tak naprawdę nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy i częściej niż nie, nie chcesz, prawda? Jednakże, jeśli jest to coś, co spędziłeś trochę dodatkowego wysiłku, aby Twoje promocyjne prezenty, twoje przedmioty na pewno będą się wyróżniać.

Są to niektóre z porad, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupów lub myślenia o upominkach promocyjnych do rozdania. Nie oznacza to, że powinieneś trzymać się najdroższych przedmiotów. Nawet proste rzeczy mogą zrobić różnicę tak długo, jak wiesz, jak włączyć swoją markę i swoje przesłanie do upominków promocyjnych.

Artykuły z tej samej kategorii: