Cechy najlepszego hostingu

Twórcy stron internetowych wiedzą, że strony internetowe nie siedzieć własne komputery dewelopera, a raczej używają sieci do przechowywania danych. Stąd, aby mieć własną stronę internetową, która ma być dostępna dla wszystkich, trzeba mieć do czynienia z firmą hostingową, która zapewnia przestrzeń dla Twojej strony internetowej w sieci.

Istnieje wiele firm, które świadczą usługi Webhosting, wiele z nich jest najwyższej klasy, a inne różnią się ogromnie w ich jakości usług. Jeśli potrzebujesz do ustanowienia strony internetowej, musisz spojrzeć na szczegółowe usługi świadczone przez firmę, zanim zdecydujesz się kupić ich produkt. Oto kilka istotnych cech, które należy rozważyć w usłudze hostingowej.

Pojemność pamięci masowej

Przy wyborze hosta, Twoim pierwszym zmartwieniem jest “ile danych można przechowywać?”. Dla małych stron internetowych, kilka gigabajtów powinno wystarczyć. Wiele gospodarzy oferuje “nieograniczone przechowywanie”, który nie jest w rzeczywistości “nieograniczony”.

Hostingowej - Panel sterowania
Panel sterowania hostingowej

Ich warunki wskazują, że ten nieograniczony jest ograniczony do normalnego użytku witryny. Tak więc, jeśli potrzebujesz dużej strony internetowej porozmawiać z gospodarzem i ustawić jasne limity przechowywania danych.

Szerokość pasma

Jest to ilość danych, które mogą być wysyłane lub pobierane miesięcznie przez Ciebie i Twojego użytkownika łącznie. Na przykład, jeśli przepustowość w pakiecie jest 10 MB, stworzyłeś stronę internetową, przesyłając 1 MB danych, jeden użytkownik serfuje przez całą witrynę i pobiera ten sam jeden MB, a następnie można mieć tylko 8 więcej takich użytkowników w danym miesiącu.

Wideo: Co to jest przepustowość hostingu internetowego? Ile potrzebujesz wyjaśnienia strony internetowej?

Po tym twój gospodarz albo nie pozwoli więcej gości lub będzie pobierać dodatkowe opłaty za MB. Tak więc, starannie telly pod warunkiem przepustowość z wymagań witryny.

Liczba domen i subdomen

Jeśli jesteś właścicielem strony internetowej i planują mieć więcej, to lepiej kupić usługę hostingową z wielu domen, jak to jest trudne do zarządzania do hosta dla każdej domeny oddzielnie. Twoje konto pokaże obszar, gdzie można dodać wszystkie swoje domeny i może zarządzać nimi stamtąd. To samo jest sposób, aby dodać i zarządzać subdomenami. 

Konta e-mail

Wiele usług hostingowych oferuje konta e-mail, identyczne z domeną. Jest to zazwyczaj bardzo ważne, zwłaszcza jeśli prowadzisz firmę i musisz regularnie kontaktować się ze swoimi klientami.

Obsługa bazy danych

potrzebujesz wsparcia bazy danych na zapleczu, nawet jeśli masz małą stronę internetową. Musisz szukać, który typ bazy danych może pracować najlepiej dla Ciebie. Większość hostów oferuje MySQL, który jest wystarczający dla większości klientów. Mimo to, może wolisz PostgreSQL, Oracle, SQL Server, lub inny smak. Sprawdź swoje wymagania i iść na najlepsze.

Wsparcie techniczne

Jest to bardzo ważna cecha hostingu. Musisz się z nimi skontaktować bardzo często podczas projektowania swojej strony internetowej. Dowiedz się, jak często i za pomocą jakich środków można skontaktować się z zespołem wsparcia. Lepiej jest, jeśli mają wiki lub biblioteki pomocy oprócz numeru kontaktowego i e-mail i to jest najlepsze, jeśli istnieje opcja czatu na żywo dostępne dla klientów. Nigdy nie kompromisu na tej funkcji w przeciwnym razie może być duże kłopoty w przyszłości.

Artykuły z tej samej kategorii: