Anastasia Beverly Hills – dlaczego jest popularna?

Właścicielką Anastasia Beverly Hills jest Anastasia Soare, która urodziła się w Rumunii. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1997 roku, a pierwsza linia produktów firmy weszła na rynek w 2000 roku. Marka ta tworzy prestiżowe kosmetyki ze świętą geometrią Złotej Proporcji, idealną dla wszystkich pasjonatów miłośników kosmetyków.

Soare po raz pierwszy wprowadziła usługi poprawiania kształtu brwi oraz niektóre produkty używane do tego, oparte na opatentowanej przez markę Metodzie Złotej Proporcji. Jest doceniana na całym świecie za napędzanie wielomilionowego biznesu, który otacza tę kategorię. Znana jest z dobrych relacji z najbardziej znanymi ludźmi na świecie, a rewolucja w pięlegnacji brwi, którą spopularyzowała, stała się znanym wkładem w historię piękna.

W 2014 roku Anastasia Beverly Hills wprowadziła nową linię kolorowego makijażu na Instagramie, rozwijając relacje z klientami skupiający się na sztuce, edukacji oraz chęci współpracy w dostarczaniu doskonałego, dopracowanego wyglądu, z którego znana jest Anastasia Beverly Hills. Otrzymała również uznanie w branży za różne wyróżnienia i innowacje cyfrowe, w tym Liquid Lipstick, Brow Wiz i Contour Kit.

Anastasia Beverly Hills
Anastasia Beverly Hills

Produkty Anastasia Beverly Hills są dostępne na oficjalnej stronie internetowej oraz w różnych sklepach na całym świecie. Tym, co odróżnia tę markę od innych, jest to, że jest zaangażowana w rozwój i tworzenie produktów, które nie są testowane na zwierzętach.

Osoba, która kryje się za Anastasia Beverly Hills

Anastasia Soare stoi za sukcesem Anastasia Beverly Hills. Wyemigrowała do USA z Rumunii bez środków finansowych i umiejętności językowych, ale wykorzystała determinację oraz wykształcenie w architekturze i sztuce, aby podsycić swoje unikalne podejście i przedsiębiorczą wizję piękna. To było w 1990 roku, kiedy po raz pierwszy wprowadziła nową usługę kształtowania brwi dla swoich klientów, która stała się opatentowaną metodą Złotej Proporcji. Stało się to jej podstawową usługą i nową kategorię w świecie nowoczesnego piękna.

Anastasia kontynuuje przesuwanie granic do dziś, wykraczając poza kategorię kształtowania brwi, dzięki wiodącej linii luksusowych kosmetyków Anastasia Beverly Hills. Jej zdolność do napędzania wzrostu dzięki innowacjom, jak również koncentracja organizacyjna na klientach stały się znakiem rozpoznawczym jej przywództwa i przyczyniły się do popularności Anastasia Beverly Hills. To jest powód, dla którego wiele osób, zwłaszcza gwiazdy, polega na jej wyjątkowej wizji piękna.

Co powinieneś wiedzieć o metodzie Złotej Proporcji Anastazji Beverly Hills?

Według Anastasii Soare należy dostrzec boską proporcję związaną z harmonią i pięknem. Złota Proporcja to matematyczna proporcja, w której całość jest większa niż suma części, co zapewnia piękno, równowagę i symetrię. Anastazję zainspirował ta Złota Proporcja i stworzyła przełomową i unikalną metodę kształtowania brwi. Podążając za tymi zasadami, była w stanie wykonać zestawy łuków, które są idealnie dopasowane do różnego kształtu twarzy.

Metoda Złotej Proporcji jest rdzeniem Anastasia Beverly Hills. Każda premiera produktu jest inspirowana wyjątkową zdolnością makijażu do zapewnienia wrażenia proporcji, równowagi i symetrii twarzy.

Artykuły z tej samej kategorii:

    Nie znaleziono